Příbramské klubko 2021

Dne 14.10. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v Knihovně Dr. E. Bořického v Milíně. Součástí setkání klubka byla prohlídka knihovny, prohlídka Základní školy v Milíně a procházka.

Foto ZDE

Příbramské klubko 2021

Dne 17.6. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v Městské knihovně Březnice. Součástí setkání klubka byla prohlídka knihovny, procházka městem Březnicí, návštěva muzea a Galerie Ludvíka Kuby a také školení První pomoci –  s certifikátem (lektorka Mgr. Jiřina Kuncová).

Foto ZDE

Příbramské klubko 2020

Dne 18.6. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v Městské knihovně Dobříš. Součástí setkání klubka byla prohlídka knihovny a seminář ,, ÚNIKOVKA “ s Mílou Lincem.

Foto ZDE

Dne 23.1. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v Centru celoživotního vzdělávání s knihovnou manželů Tomanových v Rožmitále pod Třemšínem. Součástí setkání klubka byla prohlídka knihovny a místního Podbrdského muzea s výstavou Karel Daniel Gangloff – Český Archimédés.

Foto ZDE.

 

Vážené kolegyně a kolegové, Klub dětských knihoven SKIP vyhlašuje další, už 12. ročník projektu Kde končí svět 2019/2020, tentokrát s podtitulem „Labyrint světa, Komenský a ráj knížek“. Motivační text a více informací naleznete ZDE.

 

Příbramské klubko 2019

Dne 14.11. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v Městské knihovně Dobříš. Součástí setkání klubka byl seminář Vývojová psychologie dítěte, seminář vedla Mgr. Jana Nováková a proběhla ukázka programu Knihomrně MěK Dobříš.

Foto ZDE.

Dne 19.9. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v knihovnách města Plzně a Plasů. Součástí setkání byla prohlídka knihovny, prezentace jejich akcí pro dětské čtenáře a prohlídka kláštera v Plasích.

Foto ZDE.

 

Příbramské klubko 2018

Dne 15.11. se uskutečnilo setkání pro všechny členy KDK Příbram v knihovně Jílové u Prahy. Součástí setkání byla prohlídka knihovny, prezentace knihovnického systému KOHA a prohlídka Regionálního muzea.

Foto ZDE.

 

Valná hromada KDK SKIP Kroměříž 2018

Pro všechny členy se ve středu dne 31.10 2018 od 14.00 hodin uskutečnil seminář v Knihovně Kroměřížska ( Zlínský kraj ). Na Valnou hromadu ve dnech 1. a 2. listopadu 2018 navázal odborný knihovnický program –  ve čtvrtek seminář  ,, Skazkoterapie – archetypální příběh jako cesta k sobě samému“  pod vedením Mgr. Martina Dominika Polínka, Ph. D., z Univerzity Palackého v Olomouci. V pátek 2.11. navázala Marcela Kořínková z Knihovny Kroměřížska seminářem ,, Jak na biblioterapii v knihovnách“. Rovněž byly představeny Kluby CoderDojo v knihovnách v podání Mgr. Vladany Pilerové s NKČR a Ing. Dany Calábkové z VK Olomouc.

Foto ze semináře ZDE