Aktuálně z knihovny

DÁRKOVÝ BALÍČEK MěK Dobříš

Za cenu ročního registračního poplatku (80,-/150,-/220,-kč) získáte (kromě průkazky) pro vaše blízké volný vstup na jednu z akcí knihovny dle vlastního výběru a malý dáreček. Zdá se vám, že někdo z rodiny či přátel pořád sedí doma? Darujte mu průkazku do knihovny! Máme otevřeno šest dní v týdnu a je k nám možné chodit bez
read more

PF 2024!

Milí čtenáři, přejeme vám o adventu, o svátcích i v novém roce klid a mír v srdci i ve světě, a když to někdy nepůjde úplně podle vašich představ, tak hodně trpělivosti, veselou a otevřenou mysl a spoustu dobrých knih! U nás si je můžete půjčit do soboty 23. prosince a pak zase po Novém
read more

NOVINKA: ÚTERNÍ DESKOHRANÍ

Zajímají vás stolní RPG nebo jiné deskové hry? Startujeme nový úterní kroužek pod vedením Štěpána Součka ze spolku Provas Dobříš. Kroužek je zdarma, délka je přibližně 150 – 180 minut. Přihlášky a další informace na ste.soucek@gmail.com.
read more

CVIČENÍ NA ŽIDLI – každé pondělí od 16.00

Nedovoluje vám váš zdravotní stav běžné pohybové aktivity? Nezvládnete jógová cvičení? Zkuste zdravotní cvičení s jógovými prvky pod vedením zkušené cvičitelky Evy Gruntorádové. Začínáme v pondělí 25. září. Cena za lekci 80,-Kč.
read more

JÓGA S DÁŠOU

Cvičte pro zdravé tělo i mysl s Dášou Berkovou každou středu od 19.15. Přihlášky a další informace na tel. čísle 732 360 253.
read more